Rozwiązania interaktywne dla firm

Gdy prowadzimy firmę, organizujemy wydarzenia, szkolenia czy inne eventy, zawsze powinniśmy wspierać się nowymi technologiami. Dzięki temu nasza działalność zyska miana innowacyjnej a wydarzenia, które są naszym dziełem, będą bardziej atrakcyjne dla ich uczestników. Co jednak może nam pomóc w takich działaniach? Na pewno Videofonika i ich oferta – a w niej m.in. stoły multimedialne @Table i interaktywne ściany V-Wall!

@Table

@Table to stół multimedialny. Ma on aż 42 cale oraz oczywiście obsługuje multidotyk – w dodatku aż do 40 palców. Jest lekki, ale wykonany bardzo solidnie, z niezwykle wytrzymałych materiałów. Dodatkowo chroni go również szkło hartowane, dzięki czemu, nawet pomimo intensywnego użytkowania, zachowa swój wygląd, a ekran po prostu nie zostanie uszkodzony.

Posiada on dodatkowo liczne wyposażenie oraz podzespoły naprawdę wysokiej klasy – mowa, chociażby o wydajnym procesorze Intela z serii i5! Do tego ekran o wysokiej rozdzielczość, dysk SSD czy czujnik NFC. To wszystko sprawia, że zastosowania @Table są naprawdę liczne. Wiemy również, że każdemu z nich bez problemu podoła!

Warto również wspomnieć o tym, że ma on szerokie możliwości montażowe. Możemy odczepić od niego nogi, dzięki czemu powieszenie go na ścienia nie będzie jakimkolwiek problemem! Co do samych wysokości nóg – możemy zdecydować się na te o długości 45 lub 90 cm, wszystko w zależności od naszych potrzeb i zastosowań @Table.

Sam @Table jest wyposażony w szereg przydatnych aplikacji, które możemy wykorzystywać w naszej działalności. Gdzie jednak konkretnie może się sprawdzić takie urządzenie?

Opcji jest naprawdę wiele. Za pomocną @Table możemy wykorzystywać w hotelach, dzięki czemu goście planują swój pobyt i wygonie korzystają z hotelowych atrakcji, prezentować klientom usługi finansowe, prezentacje produktu podczas wszelakich targów, pomagać w lekarskich konsultacjach czy korzystać z treści dostępnych w standardowej wyszukiwarce internetowej.

V-Wall

Kolejnym interaktywnym rozwiązaniem, które można wykorzystać w nie jednej firmie czy podczas wielu eventów, konferencji czy szkoleń, jest właśnie V-Wall. To ogromna ściana interaktywna, posiadającą opcją multi-touch, dzięki której każdy będzie mógł nie tylko prezentować swoje treści w sposób interaktywny, wygodny i niezwykle atrakcyjny, ale będzie mógł też angażować w działanie naprawdę dużą ilość osób – wszystko dzięki temu, że V-Wall obsługuje aż 32 punkty dotyku!

V-Wall zbudowana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest relatywnie lekka oraz naprawdę wytrzymała. Ze względu na jej wielkość – a może ona sięgać aż 250 cali – wyposażona jest ona w wygodne kółka, dzięki czemu jej transport czy przemieszczanie nigdy nie będzie niewygodne.

Pamiętajmy jednak, że jeżeli chcemy zdecydować się na montaż takiej ściany w jednym miejscu – również jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, w jakich zadaniach ma nam pomagać nasza V-Wall.

Ściany interaktywne posiadają naprawdę ogromny potencjał. Dzięki nim każde prezentowane przez Ciebie treści będą znacznie bardziej atrakcyjne dla odbiorów. Jeżeli chcesz prezentować swoje produktu, prowadzić szklenia czy angażować uczestników podczas Twoich przemówień, czy prezentacji – zdecydowanie się na V-Wall będzie bardzo dobrą decyzją. Pamiętaj, że wielkość swojej tablicy interaktywnej możesz dopasować do swoich potrzeb, nie musisz zawsze decydować się na rozmiary sięgające wspomnianych 250 cali.

Dodatkowa interaktywna nakładka

Jeżeli posiadasz już ścianę wideo, jednak nie posiada ona tak atrakcyjnych funkcji, jak np. obsługa multi-touch – nic straconego! W ofercie firmy Videofinika znajdują się również specjalne nakładki, które w prosty sposób przekształcą Twoją tradycyjną ścianę wideo w ścianę interaktywną – dzięki temu stosunkowo niewielkim kosztem możesz zmodernizować swoją ścianę i wykorzystywać ją do jeszcze większej liczby działań!

Postaw na interaktywność!

Jak widać, produkty oferowane przez firmę Videofonika posiadają olbrzymi potencjał, który może wykorzystać nie jedna firma. Dzięki nim można niezwykle zyskać na atrakcyjności prezentowanych treści oraz wzbudzić znacznie większe zainteresowanie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami oferowanymi przez Videofonika - @Table i V-Wall to tylko fragment ich niezwykle rozbudowanej oferty!