Ekrany dotykowe sposobem na lepsze relacje użytkownik-technologia?

Obecnie wiele lokali gastronomicznych proponuje swoim klientom korzystanie z oferowanych przez niech aplikacji służących do zamawiania jedzenia itd. Jednakże tak naprawdę niewielu użytkowników wie w ogóle w jaki sposób to wszystko działa. Dlatego też dobrym pomysłem na oswojenie się ich z nowoczesną technologią, byłoby zamontowanie w lokalu specjalnych ekranów dotykowych. To się niezwykle dobrze sprawdza i pokaże klientom jak łatwo można sobie zamówić posiłek, czy też zapłacić rachunek w restauracji.

Czy u Ciebie również się to sprawdzi?

Otóż jak najbardziej tak, jednakże radzimy najpierw zastanowić się w jaki sposób funkcjonowałyby u Ciebie ekrany dotykowe. Przede wszystkim należy przeanalizować, czy stać Cię aby ekran dotykowy był w postaci stolika, czy też klient będzie mógł podejść w dane miejsce na sali w Twoim lokalu i tam zapoznać się z menu oraz ogólną ofertą gastronomiczną. Warto jest sobie to przemyśleć, tym bardziej, że nie zawsze każdego będzie stać na montaż kilkunastu lub kilkudziesięciu stolików. Z drugiej jednak strony stoliki wydają się być najbardziej trafionym pomysłem, ponieważ wtedy klienci nie będą musieli ustawiać się w kolejce do jednego ekranu, ale od razu po zajęciu miejsca przy stoliku, będą mogli na spokojnie zapoznać się z interaktywnym menu i wybrać z niego coś dla siebie.

Można na takim ekranie multimedialnym udostępniać również jakieś gry, czy inne atrakcje, dzięki którym czas oczekiwania na posiłek nie będzie się specjalnie dłużył. Ekran z pewnością zajmie gości, a kucharz będzie mógł zając się przygotowaniem dla nich posiłku.

Ile kosztuje?

Wszystko tak naprawdę będzie zależało od technologii, z której chciałbyś skorzystać. Są tańsze lub droższe rozwiązania i dlatego też polecamy Ci najpierw przeanalizowanie Twojego budżetu, a dopiero później wydawanie pieniędzy. Często może okazać się, iż na niektórych transakcjach jest możliwość niemałej oszczędności. Warto jeszcze wiedzieć, aby nie kierować się wyłącznie najniższą ceną, ponieważ to jest bardzo zgubne w przypadku tego typu ofert.