Najlepsze aplikacje na system Android w 2015 roku cz.2

Świetnych aplikacji na system Android nie brakuje, dlatego tez postanowiliśmy wybrać dla Ciebie kilka najlepszych, abyś mógł jeszcze lepiej wykorzystywać swój telefon w codziennej pracy. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie skłoni Cię do zupełnie nowego podejścia w używaniu smartfonu. 

Periscope

Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku transmisji na żywo realizowanych z telefonu. Jeszcze kiedyś coś takiego nie byłoby możliwe ze względu na wolny internet, jednakże w dobie dostępu do szybkich punktów Wifi czy też dużych pakietów danych od operatorów komórkowych, nie ma z tym najmniejszych problemów. Obecnie wykorzystywane przede wszystkim przez blogerów, czy też ludzi, którzy na bieżąco chcę relacjonować swoim znajomym najważniejsze wydarzenia, w centrum, których aktualnie się znajdują.

Narzędzia od Adobe

Photoshop w komórce? Tak, to już jest możliwe i doskonale sprawdza się w obrabianiu graficznym prostych projektów. Oczywiście funkcjonalność jest znacznie mniejsza niż wersja na komputery osobiste, jednakże zdecydowane polecamy. Co więcej pakiet od Adobe zawiera również narzędzia do montowania krótkich filmów wideo. Wszystko to jest możliwe głównie dzięki znacznie większej niż kiedyś, mocy telefonów komórkowych.

Shake-it Alarm

Masz problemy z porannym wstawaniem i nie wiesz jak skutecznie się obudzić? Ta aplikacja to innowacyjny budzik, którego nie wyłączysz ot tak po prostu, ale będziesz musiał się trochę natrudzić. W zamyśle twórców było to, aby poprzez wykonywanie energicznych ruchów telefonem było możliwe wyłączenie budzika. Dzięki temu takie mini ćwiczenie ruchowe z pewnością sprawi, że od razu będziesz bardziej pobudzony i nie zechcesz już wrócić do łóżka.

Fitatu

Jedna z najlepszych aplikacji, które służą do liczenia kalorii. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na zgubieniu zbędnych kilogramów, bowiem w końcu dowiesz się jak wiele jedzenia pochłaniasz. To pozwoli na ustabilizowanie limitu kalorii na odpowiednim poziomie, co pomoże z pewnością w dbaniu o linię.