V-Solutions jako rozwiązanie dla firm ochroniarskich

​Branża ochroniarska rozwija się w naszym kraju bardzo prężnie. Z roku na rok przybywa firm, które oferują usługi ochroniarskie, nowoczesny monitoring obiektów firmowych i prywatnych. Zapewne zastanawiacie się, w jaki sposób pracownicy agencji ochrony monitorują okolice swoich klientów? Jeśli tak, to odpowiedzią na Wasze domysły będzie V-Solutions, czyli system dedykowany ochronom obiektów.

Czym jest V-Solutions?

To spory ekran dotykowy na którym wyświetlane są ujęcia z monitoringu. Matryca została zaprojektowana na bazie najlepszego szkła, często jest to V-Glass. Ekran można podzielić na kilka lub kilkanaście osobnych sekcji i każdą można sterować dotykowo. Dzięki temu można wykorzystać kamerę do maksymalnego zbliżenia przy jednoczesnym monitorowaniu obiektu z drugiego urządzenia. W hipermarketach i obiektach wielkopowierzchniowych V-Solutions przydaje się w analizowaniu zachowań konsumentów i wyłapywania osób potencjalnie mogących okazać się złodziejem.

Kto powinien zainwestować w V-Solutions?

Głównie agencje ochrony, które chcą usprawnić swoją pracę i poniekąd zwiększyć efektywność działań. Choć ekran z szeregiem dedykowanych aplikacji jest ogromną inwestycją, zwróci się w postaci lepszej ochrony klienta i jego dóbr materialnych. Najbardziej poważne agencje nie wyobrażają sobie pracy bez V-Solutions.