Expo – targi, prezentacje multimedialne

Rynek aplikacji mobilnych z roku na rok rozwija się coraz bardziej i zdecydowanie daje wiele radości użytkownikom, jak również firmom, które, na co dzień korzystają z możliwości ekranów dotykowych i nie tylko. Dzisiaj chcemy przedstawić Ci jeden z najlepszych sposobów na prezentacje, jakim jest aplikacja Expo – targi, prezentacje multimedialne. Świetnie działa na ekranach dotykowych, jak również pomaga w przegotowaniu profesjonalnych wystąpień dla większych grup ludzi. Działa wraz z programem do przygotowywania prezentacji Expo Composer, co sprawi, że każda zrobiona prezentacja będzie jeszcze bardziej profesjonalna dla Twoich klientów.

Jak to wygląda?

Aplikacja składa się z dwóch modułów, wśród których jest Composer umożliwiający zaprojektowanie i przygotowanie samej prezentacji, jak również Prezentera, który pozwoli pokazać innym ludziom materiał. Niewątpliwą jego zaletą jest fakt, że doskonale obsługuje wielodotyk, co czyni prezentacje jeszcze bardziej przystępnym. Dzięki temu możesz zrobić prawdziwą furorę na różnych wystąpieniach, czy prezentacjach publicznych, gdzie liczy się przede wszystkim siła właściwego przekazu.

Funkcje programu

Przede wszystkim w oczy rzuca się tutaj możliwość definiowania slajdów, które są obrazami oraz możliwość dodawania dowolnych materiałów multimedialnych w formatach mp4, mov, czy wmv. Be większych problemów można również zdefiniować wiele punktów dotykowych dla poszczególnych slajdów, co jest niezwykle przydatne. Istnieją również dwa tryby pracy głównej – automatyczny i manualny oraz wielodotykowy tryb pracy poszczególnych slajdów. 

Jak więc widzisz, możliwości są naprawdę spore, jednakże należy nabrać nieco wprawy zanim zaczniesz je konkretnie wykorzystywać. To bardzo ważne, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł realni podnieść, jakość swoich wystąpień. Nie jest to bez znaczenia, bowiem dzisiaj najlepszymi mówcami zostają tylko Ci, którzy faktycznie potrafią przekonać do siebie swoich odbiorców. Ty również możesz to zrobić poprzez swoją charyzmę i nowoczesne technologie.