Kiosk dotykowy V-TOTEM

V-TOTEM to multimedialny kiosk dotykowy, który świetnie sprawdza się w aplikacjach typu Digital Signage np. w galeriach handlowych, na dworcach lub lotniskach czy w lobby hotelowym. Urządzenia te w ciekawy sposób przekazują wiadomości, wchodząc w interakcję z użytkownikiem i pozwalając mu lepiej – niż w przypadku tradycyjnych nośników – zapamiętać przekazywane treści oraz łatwo i szybko dotrzeć do informacji.

V-totemy dostępne są w dwóch podstawowych technologiach dotykowych. W wersji ekonomicznej z ramką w technologii IR, która idealnie nadaje się np. do muzeów lub innych miejsc o niewielkim natężeniu ruchu oraz w wersji PREMIUM, która zawiera szkło pojemnościowe, gdzie blat front totemu jest jednolitą taflą szkła. Takie urządzenie jest odporne na zalania i świetnie nadaje się np. do lokali gastronomicznych, klubów oraz wszystkich miejsc o wysokim natężeniu ruchu.

V-TOTEM STANDARD

To klasyczny totem interaktywny przeznaczony do hoteli, urzędów miasta oraz innych zastosowań typu Digital Signage. Posiada on monitor w orientacji portretowej oraz personalizowaną obudowę ze stali, która może być polakierowana na dowolny kolor lub może posiadać podświetlane logo firmy w dolnej części oraz wycięte napisy w listwach bocznych.

V-LECTERN

Ten kiosk multimedialny wykonano orientacji poziomej z monitorem pochylonym pod odpowiednim kątem tak, aby umożliwić pracę osobom o różnym wzroście, a także osobom niepełnosprawnym na wózkach. Rozwiązanie to najczęściej wykorzystywane jest w muzeach oraz galeriach handlowych do aplikacji typu WayFinder.

V-TOTEM CUSTOM

Te produkty tworzone są na specjalne zamówienie podług koncepcji architekta lub projektantów. Tego rodzaju totemy mają zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Cechują się różnorodnością kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych takich jak Corian®, stal nierdzewna, stal kortenowska pokryta rdzą w kontrolowany sposób oraz szkło i drewno. Produkty z grupy CUSTOM przekształcają typowy proces prezentacji lub sprzedaży w niezapomniane przeżycie, które pozostanie z jego użytkownikami na długi czas.

V-TOTEM OUTDOOR

Ten interaktywny totem stworzono specjalnie do pracy na zewnątrz w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Wzmocniona konstrukcja totemu, specjalne uszczelnienie oraz system wentylacyjny i grzewczo-chłodzący sprawiają, że jest on odporny na akty wandalizmu, dużą wilgotność i skrajne temperatury. Wykorzystane monitory o podwyższonej jasności posiadają specjalne filtry chroniące matrycę przed promieniami słońca i osiągają one jasność nawet 3000 cd/m². Ekran dotykowy PCAP w technologii pojemnościowej działa przez szkło o grubości nawet 12 mm i jest laminowany od wewnątrz totemu, co sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny.

Na różnorodne urządzenia interaktywne traficie w podwarszawskiej https://galerialomianki.pl