Czym jest stół multimedialny i dla kogo może być przydatny?

​Poszukujesz nowoczesnych i interaktywnych rozwiązań, które będą stanowiły istotne wsparcie w prowadzonym przez Ciebie biznesie? Koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Videofonika. Jednym z produktów, które oferują oni swoim klientom, są właśnie nowoczesne stoły multimedialne.

@Table to nowoczesne urządzenie wysokiej klasy. Jego podstawę stanowi duży, 42-calowy ekran. Może on pracować w trybie 16/7, dzięki czemu sprawdzi się podczas najbardziej wymagających zadań. Sam ekran pokryty jest szkłem hartowanym niezwykle wysokiej jakości, wszystko po to, aby z jednej strony był on wytrzymały i na rysy, i na uszkodzenia, z drugiej strony po to, aby jego użytkowanie było wygodne dla użytkowników.

Sam ekran, ze względu na możliwość wykrycia nawet 40 punktów dotyku, sprawdza się doskonale w przypadku jego wykorzystywania przez naprawdę wielu użytkowników. Dodatek do konstrukcji stali nierdzewnej sprawia, że całość prezentuje się niezwykle nowocześnie, a jednocześnie wytrzymałe. Warto pamiętać, że tak atrakcyjny wygląd przyciągnie jeszcze więcej użytkowników tego urządzenia! Dodatkowo, w zależności od potrzeb i sposobów użytkowania @Table, możemy zdecydować się na jedną z dwóch wysokości 45 lub 90 cm. Dzięki temu możemy urządzenie dostosować do wymagań naszych, naszych gości czy klientów, czy danych wydarzeń, które będziemy organizować.

Do czego można wykorzystać @Table?

Urządzenia tego typu mogą mieć naprawdę ogromną ilość zastosowań. Idealnie sprawdzi się w przypadku galerii handlowych czy innych lokali lub sklepów, gdzie potrzebujemy poinformować naszych gości czy klientów np. o naszej ofercie, czy udostępnić im mapę danej galerii handlowej. Dokładnie w taki sam sposób rozwiązanie tego typu sprawdza się podczas targów i innych imprez, gdzie w łatwy sposób chcemy udostępnić naszym gościom potrzebne im informacje, do tego w bardzo atrakcyjnej i wygodnej formie. Dodatkowo, w swoim własnym biurze również możesz postawić na @Table. Możliwości są naprawdę szerokie a wspominane przykłady to tylko najpopularniejsze rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz nietypowych urządzeń, o nietypowych parametrach do nietypowych zadań – pamiętaj, że urządzenie @Table możesz dostosować do swoich potrzeb!

Wysoka wydajność i nowoczesne oprogramowanie

Jak wspomnieliśmy wyżej - @Table można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie naprawdę wysoka wydajność tego urządzenia. Na szczęście Vidofonika zadbała o to, aby ich produkt podołał wszystkim wyzwaniom, które postawią przed nim ludzie biznesu. Procesor i5, 8GB pamięci RAM, szybki dysk 256 GB czy szeroki wybór portów – a to jeszcze nie wszystko. Nie można zapomnieć o czujniku NFC (przydatnym, jeżeli rozważamy opcję płatności) czy kamera internetowa wysokiej klasy – dzięki temu @Table naprawdę sprawdzi się w naprawdę wymagających warunkach.

Same podzespoły wysokiej klasy to jednak jeszcze nie wszystko, co potrzebne jest do bezawaryjnego i szybkiego działania. Potrzebne jest do tego oczywiście nowoczesne oprogramowanie. O nie oczywiście również zadbała firma Vidofonika. Umożliwi nam ono wykorzystanie pełnego potencjału @Table. Potwierdza to wielu zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na rozwiązanie tego typu.

Czy warto postawić na @Table?

Odpowiedź jest prosta – zdecydowanie tak. To nowoczesne i dostosowane do wymagań nawet najbardziej wymagających użytkowników, urządzenie. W przypadku targów, galerii handlowych czy innych obiektów, gdzie chcemy, aby klienci czy goście samodzielnie odszukiwali potrzebne im informacje - @Table sprawdzi się doskonale. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o rozwiązaniu tego typu, w tym poznać konkretne informacje o oprogramowaniu, które oferowane jest wraz z @Table, zapraszamy do odwiedzenia strony Videofoniki. Tam również można zapoznać się z pozostałymi interaktywnymi urządzeniami, które sprawdzają się w nowoczesnym biznesie.

Gwarantujemy, że postawienie na sprzęt Videofoniki będzie znakomitą decyzją!