Bransoletka zamiast ekranu dotykowego?

Z roku na rok przekonujemy się, że projekty, które jeszcze kiedyś uważaliśmy za bardzo odległe, coraz bardziej stają się faktem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ technologia w ostatnich latach posunęła się mocno do przodu i z pewnością dostarczy jeszcze wielu niespodzianek. My dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Ci pewien gadżet, który może poniekąd zrewolucjonizować ekrany dotykowe. Mianowicie mamy na myśli Circet Bracelet, czyli opaska, która zamieni nasze ciało, a konkretnie okolice nadgarstka w ekran dotykowy. Brzmi nieprawdopodobnie? Być może, jednakże ten rozwijający się pomysł za kilka lat rzeczywiście może przynieść niemałą rewolucję w branży.

Na co dokładnie ma pozwalać opaska Circet Bracelet?

Przede wszystkim na wykonywanie podstawowych czynności, takich jak wykonywanie telefonów, przeglądać mapy, czy też udostępniać zdjęcia. Jest to wspaniała propozycja dla wszystkich którym zależy na nowoczesnym gadżecie, którego w zasadzie nikt nie ma. Jak na razie produkt znajduje się w fazie prototypowej, aczkolwiek trwają nad nim intensywne prace, które mają go wcielić do użytku codziennego, aby był dostępny dla jak największej rzeczy ludzi. Oczywiście jesteśmy jak najbardziej na tak i z pewnością będziemy śledzić dalsze losy tego typu przedsięwzięć.

Czy to nie o jeden krok za daleko?

Jednakże Circet Bracelet ma nie tylko zwolenników, ale również i przeciwników, którzy nie pochwalają aż takiego rozwoju technologicznego. Bierze się to przede wszystkim z obaw o przyszłość, gdyż faktycznie tego typu gadżety mogą na nią wpłynąć. Jednakże należy wyraźnie powiedzieć, że taki postęp technologiczny jest nieunikniony i należy się na niego nastawić. Z pewnością wiele nowoczesnych wynalazków pomoże w codziennym życiu i go znacznie ułatwi, co jest znacznie pożądane przez sporą grupę osób. Na razie jednak, polecamy poczytać o takich rozwiązaniach i sprawdzić, czy rzeczywiście nie są godne Twojej uwagi. Z pewnością po pewnym czasie zmienisz zdanie i jeszcze bardziej się przekonasz do takich wynalazków.