Urządzenia wspierające biznes.

Chcąc prowadzić dobrze prosperujący biznes, przedsiębiorcy nie wahają się inwestować w nowoczesne technologie, które pomagają im w zdobyciu nowych odbiorców swoich usług oraz klientów na oferowane przez nich towary. Dzięki nowym technologiom możemy dotrzeć do odbiorców na całym świecie lub też w bardziej atrakcyjny sposób przedstawić naszą ofertę stałym już klientom naszej firmy.

Jednymi z bardzo popularnych sposobów pozyskiwania klientów biznesowych oraz promowania swojej oferty są różnego rodzaju pokazy multimedialne, konferencje prasowe oraz udział w targach. Jak jednak wyróżnić się spośród setek lub nawet tysięcy firm konkurujących z nami o każdego klienta? Z pomocą przychodzą nam nowoczesne technologie na czele z ekranami dotykowymi. Tylko dobrze stworzona oraz poprowadzona prezentacja multimedialna może zagwarantować nam udaną konferencję, dzięki której pozyskamy bardzo ważne dla każdego biznesu kontakty z kontrahentami i potencjalnymi odbiorcami naszej oferty.

Bardzo pomocne w prowadzeniu zaawansowanych pokazów są nowinki technologiczne. Dobra konferencja nie może obyć się bez prezentacji, która wyświetlana będzie na dużym ekranie widocznym z każdego zakątka sali konferencyjnej. Bardzo pomocnym w takim przypadku jest rozwiązanie o nazwie AirScreen. Jest to niezawodne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie prezentacji oraz materiałów na ekranie głównym bez konieczności podpinania każdego z naszych urządzeń do niego. Wystarczy, że połączymy się poprzez AirScreen i mamy sprawę załatwioną w 100%. System ten pozwala na pracę w chmurze, co znacznie przyspiesza i ułatwia działanie. Kompatybilny jest też z urządzeniami wyposażonymi w ekrany dotykowe, więc zgodny jest nawet z najnowszymi technologiami dostępnymi obecnie na rynku elektroniki użytkowej.

Rozwiązanie to daje możliwość zaangażowania wielu z gości naszej konferencji i stworzenie pewnego rodzaju w pełni interaktywnej prezentacji, na którą wpływ mają wszyscy uczestnicy zorganizowanej przez nas konferencji prasowej lub pokazu.