Czy inwestycja w stół multimedialny jest opłacalna?

​Stoły multimedialne to specjalne blaty wyposażone w ekrany dotykowe, mikrofon, kamerę oraz szereg aplikacji dedykowanych. Najczęściej spotyka się je na salach konferencyjnych, a ostatnio w... Pizza Hut! Jako że zapewne większość z Was miała przyjemność zamawiania pizzy, pokrótce opiszemy Wam schemat działania stołów multimedialnych.

Jak działają stoły multimedialne?

Są to ekrany z dedykowaną aplikacją. W przypadku Pizza Hut mamy więc skrypt, który pozwala nam na samodzielne skomponowanie naszej pizzy. Nie dość, że nie musimy stać w kolejce po zamówienie (choć w restauracjach Pizza Hut kelnerzy sami podchodzą do stolika), to na dodatek po zamówieniu naszej pizzy po chwili otrzymujemy na ekranie odpowiedź zwrotną z dokładnym czasem oczekiwania na serwowanie.

Czy taka inwestycja jest opłacalna?

Oczywiście, że tak! Sprawdzi się, np.: w kawiarniach. Klienci będą mogli bezpośrednio po wejściu do lokalu zająć sobie miejsce i z poziomu ekranu złożyć zamówienie. W czasie oczekiwania na serwowanie będą mogli surfować po internecie lub aplikacji obiektowej (jeśli jest to galeria, to klient będzie mógł sprawdzić oferty innych lokali, np: sklepów odzieżowych), a to na pewno przyspieszy czas oczekiwania na zamówienie.

Doskonały sprzęt do konferencji online dostarcza marka https://poly.veracomp.pl - oferując narzędzia do prowadzenia audiokonferencji oraz videokonferencji. 

Choć stoły multimedialne mogą pochłonąć dziesiątki tysięcy złotych, prędzej czy później się zwrócą. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym zagadnieniem.