Jakie możliwości daje interaktywna ściana V-WALL?

Technologia interaktywnych powierzchni rozwija się wyjątkowo prężnie – dowodem jest najnowszy wynalazek V-Wall. Interaktywna ściana wykorzystująca technologię multi-touch umożliwia jednoczesną interakcję wielu osób – nie musimy martwić się wielkością przestrzeni, bo obraz osiąga przekątną nawet 250 cali. Na całość składają się połączone ze sobą bezszwowo ekrany LCD gwarantujące najlepszą jakość efektów wizualnych. Szkolenia, prezentacje, konferencje, to tylko niektóre okazje, kiedy możemy wykorzystać interaktywną ścianę. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy przedstawić wyniki swojej pracy, a jednocześnie zaangażować odbiorów w swoje wystąpienie. Samo wykorzystanie V-Wall i jej funkcje z pewnością wzbudzą zainteresowanie.

Możliwości, jakie daje interaktywna ściana, wykraczają poza wyobrażenie o dużym, stacjonarnym ekranie. Wykorzystanie jej poza biurem również jest możliwe i otwiera nowe pole do prezentowania treści. Wszystko zależy od wybranego przez nasz wariantu V-Wall i potencjału, jaki się w nim kryje.

 

V-WALL mobile

Prezentacje, szkolenia lub eventy odbywające się poza firmowym biurem należą już do codziennych wyznań. Dlatego rozwiązanie, jakim jest mobilna interaktywna ściana, na pewno zyska zwolenników i okaże się niezastąpiona. Składa się na nią aluminiowa konstrukcja wyposażona w specjalne jezdne kółka, na której zainstalowana zostaje ściana zbudowana z wielu monitorów. Takie rozwiązanie ułatwia transport i pozwala na profesjonalną prezentację multimedialną w każdych warunkach.

 

V-WALL – stała instalacja

Jeśli zależy nam na dużym ekranie będącym stałym wyposażeniem biura stała instalacja ściany V-WALL wydaje się rozwiązaniem optymalnym. Jej zaletą jest wytrzymała konstrukcja przytwierdzana do podłoża lub ściany budynku. Przy tego rodzaju rozwiązaniu trzeba przewidzieć również pomieszczenie serwisowe, znajdujące się z tyłu takiej instalacji. Zyskujemy jednak zdecydowanie największą przestrzeń interaktywnej ściany video multi-touch, której przekątna może osiągnąć nawet do 250”.

 

Nakładka do montażu na ścianie

Dzięki technologii V-WALL możliwe jest również nadanie dodatkowych funkcji istniejącym już ścianom video – używany do tej pory standardowy video wall łatwo w ten sposób zamienić w nowoczesną ścianę dotykową. Wystarczy instalacja nakładki dotykowej i uchwytów mocujących do ściany budynku dokoła bezszwowych monitorów – dzięki temu będą one chronione przed zniszczeniem.

 

Niezależnie od wybranej opcji technologia V-WALL wprowadzi nową jakość w sposób prezentowania treści multimedialnych.