Stół z systemem Windows czy Android?

Na rynku nie brakuje obecnie niezwykle ciekawych stołów dotykowych, które mogą pełnić różne funkcje. Nie tylko rozrywkowe, ale przede wszystkim autentycznie pomagać w rozwijaniu Twojego biznesu. Już teraz polecamy zająć się tym, żebyś jak najszybciej mógł wybrać z bogatej oferty rynkowej coś dla siebie. Jednakże w wielu przypadkach główne pytanie jakie się pojawia to to, czy wybrać stół z systemem Windows, czy może lepszy będzie Android? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, iż jest to niezwykle ważne dla naszych czytelników.

Dlaczego lepiej Android?

Nie da się ukryć, że Android ma wielkie wsparcie i stopniowo zagarnia sobie rynek. Obecnie jest to zdecydowanie najbardziej popularny system mobilny na rynku i nie zanosi się na to, aby w jakikolwiek sposób mogło się to zmienić. Co prawda, jeśli chodzi o stoły dotykowe, to jeszcze kiedyś królowały takie z Windows. To się jedna na przestrzeni ostatnich lat zmieniło i obecnie bardzo szeroko wybierane są produkty z systemem od Google.

Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim należy podkreślić, że system Android z roku na rok jest coraz bardziej dopracowany oraz oferuje szereg wspaniałych możliwości. Tymczasem Windows, pomimo, że nie jest zły, to jednak zaczyna odstawać. Dodatkowo na Androida jest znacznie więcej ciekawych aplikacji więcej możliwości konfiguracyjnych.

Czy to się opłaca?

W zasadzie ceny produktów są porównywalne i warto poświęcić sobie nieco czasu na to, aby dokładnie przeanalizować. Wiele zależy przede wszystkim od Twoich osobistych wymagań, więc radzimy je sobie dokładnie przeanalizować. Gwarantujemy Ci, że jeśli dobrze podejdziesz do sprawy, to wybierzesz sprzęt, z którego będziesz w pełni zadowolony i zaspokoi on w zupełności Twoje wymagania. Pamiętaj jednak, żeby nie kierować się wyłącznie najniższą ceną, bowiem to nie jest dobry wyznacznik. Lepiej jest poświęcić nieco czasu i zobaczyć czym różnią się poszczególne modele, aby jak najlepiej ocenić ich przydatność dla Ciebie.