Nakładka dotykowa V-SKIN

V-SKIN to nakładka dotykowa typu plug & play, która została wyposażona w innowacyjny, niezwykle funkcjonalny i wygodny system mocowania. Dzięki wspomnianej nakładce dotykowej V-SKIN, użytkownicy mogą w jednej chwili zamienić zwykły monitor LCD w dotykowy wyświetlacz multi-touch. Tego rodzaju nakładki pasują do większości popularnych modeli monitorów LCD w rozmiarach od 32″ do 98″. Za ich pomocą zamienisz swój ekran w prawdziwie interaktywne urządzenie!

Wszyscy użytkownicy monitorów pasywnych, a więc tych tradycyjnych, od dawna narzekają na brak możliwości multi-touch w swoich urządzeniach. Najczęściej to zakup dotykowego monitora wydaje się w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, jednak niesie za sobą poważne wydatki finansowe. Na szczęście o wiele bardziej pomocna okazuje się nakładka V-Skin, która zaimplementowana na monitor pasywny przeobrazi tradycyjny ekran na dotykowy i to bez konieczności instalowania specjalistycznego oprogramowania.

Kto może korzystać z nakładki V-Skin?

Tego typu specjalistyczne rozwiązanie dedykowane jest głównie tym, którzy zaczynają interesować się nową gałęzią swojej branży i w celu dalszego rozwoju potrzebują monitorów dotykowych. Jest to również idealne rozwiązanie dla grafików komputerowych i osób pracujących w środowisku Flash. Dzięki urządzeniu będą mogli pracować lepiej, bardziej dokładniej i wydajniej. Nakładki V-Skin są bardzo inteligentne i czułe na dotyk, co oznacza, że zachowują się niemal identycznie jak ekrany dotykowe w smartfonach i tabletach, czyli są maksymalnie wydajne i precyzyjne.

W jakiej cenie są nakładki V-Skin?

W oczywisty sposób cena urządzenie będzie miała związek z rozdzielczością monitora. Oznacza to, że im jest on większy, tym większej nakładki będziemy potrzebować, a to logicznie prowadzi do większych kosztów. Samo rozwiązanie jest bardzo opłacalne, ponieważ lepiej wydać kilkaset złotych na nakładkę, niż parę tysięcy na nowy monitor z ekranem dotykowym. Nakładki V-Skin są już popularne na polskim rynku i przyczyniają się do rozwoju aplikacji interaktywnych.

Zalety nakładek dotykowych V-Skin

Dostępne dotykowe technologie w prezentowanym produkcie to standardowa podczerwień IR — 2-40 jednoczesnych punktów dotyku — oraz pojemnościowa Projected Capacitive Touch (PCAP) — która posiada 10 lub 40 jednoczesnych punktów dotyku. Specyfikacja produktu dobierana jest w zależności od tego, do czego nakładka będzie przeznaczona oraz brany jest również pod uwagę budżet kupującego. Do głównych zalet rozwiązania należą: brak  potrzeby instalowania dodatkowych sterowników dzięki wsparciu technologii HID, nie ma również konieczności kupna dodatkowego zasilacza - dotyk zasilany jest poprzez port USB, urządzenie posiada również wygodną formę montażu, nie będzicie potrzebować dodatkowych narzędzi, a wszystko dzięki dołączonym do zestawu uchytom. Niewątpliwym atutem urządzenia są też wysokiej jakości szkła hartowane, powłoka anti-glare sprawiająca, że światło nie odbija się w jaśniejszym otoczeniu oraz wyjątkowo gładka powierzchnia dotyku, dzięki której że palec delikatnie ślizga się po ekranie, a dodatkowo nie zostawia śladów na powierzchni ekranu.