Multimedialne ściany i podłogi

Świat zaawansowanych technologii multimedialnych zmienia się niezwykle szybko, przez co na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych urządzeń. Wyświetlają one już nie tylko wysokiej jakości grafikę, ale również obrazy ruchome, tj. animacje czy filmy. Nowoczesne multimedialne są wykorzystywane coraz częściej w nietypowy sposób, np. do tworzenia ścian oraz podłóg multimedialnych.

 

Urządzenia multimedialne, które posiadają specjalne diody LED to bardzo interesujący sprzęt. Za ich pomocą można wyświetlać co tylko się chce, od krótkich interaktywnych reklam po filmy fabularne. Ponadto dzięki nim można stworzyć interaktywną podłogę lub ścianę. Bardzo często tego rodzaju mobilne rozwiązania wyposażone są dodatkowo w systemy nagłośnienia.

 

Montaż ściany multimedialnej

Mobilne ściany multimedialne są innowacyjnymi urządzeniami, które zazwyczaj montuje się na specjalnych przyczepach. Wbrew pozorom ich uruchomienie jest szybkie i trwa jedynie kilkanaście minut, bowiem posiadają starannie dobraną konstrukcję. Warto dodać, że mobilna ściana posiada własny agregat prądotwórczy i może być także instalowana w pomieszczeniach zamkniętych. Interaktywne rozwiązania technologiczne na ścianach umożliwiają zmianę niemal każdej powierzchni. Dzięki takim narzędziom coraz większa liczba przedsiębiorców buduje skutecznie wizerunek swojej marki, jednocześnie pozyskując coraz to nowych klientów.

 

Gdzie najlepiej sprawdzają się multimedialne innowacje?

Ściany interaktywne najlepiej sprawdzają się w punktach o dość dużym natężeniu ruchu, a więc doskonałym miejscem na ich zamontowanie mogą być centra handlowe, hotele oraz kina. Obok ścian interaktywnych innowacyjną formą promocji mogą być także podłogi multimedialne, pozwalające na wzbudzenie sporego zainteresowania wśród potencjalnych odbiorców.

Interaktywne podłogi są także niezwykle innowacyjnym nośnikiem reklam, obok których na pewno zatrzyma się każdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzisiaj praktycznie każdą podłogę można zmienić w ciekawą animację lub też w film, który będzie reagował na ruch przechodniów. Dzięki temu dana marka zostanie zapamiętana na znacznie dłużej. Jest to doskonały sposób na dotarcie do odbiorcy.

 

Zalety multimedialnych ścian i podłóg

Interakcje zachodzące dzięki ścianom oraz podłogom multimedialnym mają wiele zalet. Pozwalają budować silniejsze więzi z klientami, przekazywać treści reklamowe oraz przede wszystkim kreować wizerunek marki, która stawać się będzie jeszcze bardziej rozpoznawalną na rynku. A w obliczu tak dużej konkurencji w wielu branżach jest to na pewno bardzo ważne.