Videofonika.pl – rozwiązania interaktywne dla firm

Prowadzenie firmy wymaga wiele poświęcenia, umiejętności zarządczych, ale również otwartości na zmiany i nowe rozwiązania. Co za tym idzie zmieniające się trendy i postęp technologiczny są też wyznacznikami zmian, które dotyczą niejednej firmy. Innowacyjne rozwiązania tworzy się, aby ułatwić życie w każdej sytuacji z życia codziennego. Dzięki rozwiązaniom interaktywnym dostępnym na rynku, oferowanym m.in. przez firmę Videofonikę, inwestując w taki sprzęt, nie tylko może podnieść komfort pracy, ale również prestiż i wzmocnić swoją pozycję wśród konkurencji.

Kilka słów o firmie videofonika.pl.

Firma zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem interaktywnych rozwiązań dotykowych. Urządzenia z oferty Videofoniki są odpowiednio dopasowywane do potrzeb klienta, który może liczyć na pełen pakiet obsługi sprzętu przez wykonawców. Klienci mogą nabyć ekrany dotykowe w różnych formach i rozmiarach, otrzymując tym samym wszystkie niezbędne do właściwego funkcjonowania sprzętu urządzenia peryferyjne. Specjaliści służą pomocą i dobrą radą na każdym etapie wykonywanego projektu, dlatego klienci nie muszą obawiać się, że nie poradzą sobie w obsłudze tak innowacyjnych rozwiązań.

Produkty z oferty interaktywnych rozwiązań dotykowych.

Przemiana pasywnego monitora LCD w nowoczesny, interaktywny sprzęt? Czemu nie. Taką możliwość daje zastosowanie nakładki dotykowej V-SKIN plug & play bez sterownika oraz bez zasilacza. Zero zbędnych elementów, a w zamian innowacyjny system mocowania. Wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego, na którego powierzchni znajduje się specjalna powłoka, która eliminuje odbicie światła w jasnym pomieszczeniu. Całe urządzenie jest bardzo intuicyjne i przyjemne w obsłudze.

Ekran dotykowy V-SCREEN to idealne rozwiązanie dla firm, które często prowadzą spotkania biznesowe z kontrahentami, prelekcje, szkolenia czy nawet konferencje. Są to urządzenia w różnych rozmiarach od 27” aż do 80”. Najbardziej popularnymi i najczęściej wybieranymi przez klientów są ekrany o rozmiarach od 42” do 55”, które działają na zasadzie Digital Sinage. Ekrany dotykowe jak większość tego typu sprzętu wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego, odpornego na jakiekolwiek uszkodzenia. Ponadto firma Viedeofonika oferuje także możliwość wykonania V-SCREENu w niestandardowych rozmiarach. Często takie rozwiązania wykorzystywane są w galeriach handlowych, gdzie ekrany nie tylko służą jako nośnik informacji, czy reklam, ale również pełnia funkcje rozrywkowe.

V-WALL to z kolei interaktywna video ściana opata na technologii muti-touch, dzięki czemu może być obsługiwana przez kilka osób jednocześnie – 32 punkty dotyku jednocześnie. Doskonale sprawdza się podczas kreatywnych spotkań biznesowych lub np. jako element wyposażenia sal konferencyjnych, siedzib agencji reklamowej, czy nawet na nowoczesnych uczeniach wyższych. Ciekawą opcją, którą proponuje videofonika.pl, jest możliwość wykonania interaktywnej i zarazem mobilnej V-WALL, która może być zabierana na różnego rodzaju eventy, tam gdzie będzie można pozyskać nowych klientów czy kontrahentów i przedstawić swój biznes w innowacyjnej i nietuzinkowej formie.

Na dworcach, lotniskach, w hotelach, czy galeriach handlowych oraz w innych miejscach, przez które codziennie przechodzą setki tysięcy osób, swoje zastosowanie znalazły tzw. multimedialne kioski dotykowe V-TOTEM. Urządzenia składają się z panelu LCD oraz ekranu dotykowego w technologii IR. Obudowa może zostać zaprojektowana i dopasowana pod względem kolorystycznym do wystroju danego wnętrza.

V-TABLE to nic innego jak „dotyk na stole”. Są to urządzenia zaprojektowane w taki sposób, by mogły pracować w trybie ciągłym w pozycji blatu. Obsługa odbywa się przy pomocy profesjonalnego panelu LCD. Videofonika oferuje dwa typy rozwiązań takiego sprzętu: STANDARD z ramką w technologii IR (najlepszy do miejsc o małym natężeniu ruchu) oraz PREMIUM – blat stołu to jednolita powierzchnia szklana.

V-SOLUTIONS, czyli nietypowe rozwiązania od Videofoniki.

Dla firm, które potrzebują nietypowych sprzętów na stronie, http://videofonika.pl/v-solutions można znaleźć propozycje niestandardowych rozwiązań, dopasowywanych i wykonywanych w zależności od potrzeb klienta. Mogą to być ekrany dotykowe OEM, obudowy monitorów, symulatory, a nawet skrzynie transportowe typu „flight case” Wszystko to produkowane jest w porozumieniu z klientem, tak aby projekty spełniały wszystkie wymogi i podnosiły komfort pracy w niejednej nowoczesnej firmie.

Jakie możliwości dają ci rozwiązania proponowane przez firmę videofonika.pl?

Dzięki wykorzystaniu sprzętów interaktywnych paca w firmie nabiera nowego wymiaru, jest o wiele bardziej komfortowa, natomiast zakupy w galeriach handlowych i czas spędzony w różnych instytucjach publicznych można urozmaicić dzięki takiej multirozrywce. Interaktywne ekrany i ściany idealnie aranżują wnętrze firm i budują prestiżową pozycję wśród konkurencji. Stosując takie rozwiązania, możemy zaskoczyć nie tylko kontrahentów, ale również pracowników. Sprzęty z serii multi-touch mogą być doskonałym rozwiązaniem dla firm z każdej branży i niezależnie od ich pozycji na rynku czy wielkości.