Miniaturyzacja w walce o klienta.

O tym, jak szybko rozwija się elektronika oraz sprzęt elektroniczny nie trzeba chyba nikogo informować ani nikomu przypominać. Gołym okiem widać jak bardzo rozwinęły się urządzenia elektroniczne i jak weszły do każdej dziedziny naszego życia. Komputery i sprzęt komputerowy znajdziemy w każdym domu, przedsiębiorstwie i urzędzie państwowym. Spowodowane jest to faktem, że elektronika i komputery w bardzo dużym stopniu wspomagają naszą pracę oraz nasze działania poza nią jak wypoczynek czy rozrywka.

Zauważyć można też jak bardzo firmy produkujące sprzęt, starają się miniaturyzować swoje urządzenia. Telefony komórkowe, notebooki czy grubości ekranów w telewizorach pokazują, jak bardzo rozwinęła się elektronika. Od komputerów o wielkości sporego budynku po komórki przewyższające możliwości super komputerów sprzed 20 lat. Komputery wspomagają nas w każdej dziedzinie życia. Dzięki pomysłowym aplikacjom mogą służyć jako świetna reklama każdej firmy.

Jednym z takich interesujących urządzeń doskonale pokazującym rozwój i miniaturyzację komputerów jest iStick A200. Jet to mini komputer wyposażony w stabilny i bardzo intuicyjny system Android. Dzięki podłączeniu go do ekranu dotykowego otrzymujemy doskonały tablet o ogromnych możliwościach. Dzięki 2 GB pamięci operacyjnej ten mini komputer bez problemu radzi sobie z rozdzielczościami HD, a przechodzenie pomiędzy aplikacjami czy oknami jest niezwykle szybkie i bardzo płynne.

Dzięki bardzo nowatorskiej funkcji "kiosk" po podłączeniu do ekranu dotykowego aplikacja uruchamia się na pełnym ekranie bez możliwości zakłócenia jej działania przez osoby postronne. iStick A200 w połączeniu z ekranem dotykowym pełnić funkcję kiosku informacyjnego czy wyświetlać interaktywne w pełni funkcjonalne pokazy oraz prezentacje multimedialne. Mini komputer w pełni wspiera najnowsze technologie wykorzystywane w elektronice jak technologia 3D oraz Multi Touch. Jest to wg wielu specjalistów przyszłość nowoczesnej i kreatywnej reklamy oraz marketingu bezpośredniego.