Monitory interaktywne — rozwiązanie dla firm, muzeów i centrów handlowych

Prowadzisz firmę, której jednym z zadań jest przeprowadzanie szkoleń? A może organizujesz eventy i potrzebujesz nowoczesnych technologii, aby je usprawnić i unowocześnić? W tym i w wielu różnych przypadkach doskonałym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na monitory interaktywne!

Czym jednak one są? Skupimy się w tym przypadku na monitorach interaktywnych, które oferuje swoim klientom firma Videofonika – jeden z liderów w swojej branży. Ma ona w swojej ofercie wiele interaktywnych urządzeń, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w branży wystawienniczej , eventowej czy szkoleniowej.

W ich ofercie znajdują się monitory, które obsługują funkcję multi touch, dzięki czemu idealnie sprawdzają się nie tylko podczas użytkowania przez jednego użytkownika. W zależności od swoich potrzeb – każdy z klientów może zdecydować się na rozmiar, który mu odpowiada. Widełki są niezwykle szeroki, w przypadku np. zastosowań graficznych – dobrym rozwiązaniem mogą okazać się monitory interaktywne o wielkości 24 czy 27 cali. W przypadku dużych wydarzeń, gdzie zależy, nam, aby treść była prezentowana w niezwykle innowacyjny i atrakcyjny sposób – możemy zdecydować się na monitory, których wielkość będzie sięgać 98 cali! Wszystko po to, aby były idealnie dopasowane do wymagań konkretnego klienta!

Każdy z monitorów interaktywnych zbudowany jest na bazie nowoczesnych i innowacyjnych monitorów LCD, które zapewniają wysoką jakość prezentowanych treści oraz bezawaryjne funkcjonowanie nawet podczas intensywnej eksploatacji – monitory tego typu mogą pracować nawet w trybie 24/7!

Wszystko to dopełnione jest niezwykle wysoką jakością wykonania, dzięki czemu możemy być pewni, że monitory sprawdzi się nawet podczas najbardziej intensywnego wykorzystywania. Świadczy o tym zastosowanie, chociażby, powłoki antiglare – dzięki temu nie tylko będziemy pewni, że monitory będą odporne na zarysowania, ale również palce użytkowników będą poruszały się na nim w niezwykle wygodny sposób, co na pewno przyciągnie jeszcze więcej osób, które będą chciały wykorzystać ich możliwości – a to wszystko bez pozostawiania na monitorze jakichkolwiek śladów po wspomnianych palcach!

Szerokie zastosowanie monitorów interaktywnych

Do czego jednak możemy zastosować takie interaktywne rozwiązania? Jest ich naprawdę wiele! Zacznijmy może od samych galerii handlowych – monitory interaktywne idealnie sprawdzają się jako nośniki dotykowych map, gdzie klienci mogą wyszukać sklepy czy lokale, które ich interesują. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, wygodne dla klientów, które sprawi, że na pewno trafią w miejsce, w którym chcą faktycznie dokonać zakupu.

To jednak nie wszystko, jeżeli zdecydujemy się na odpowiedni rozmiar monitora interaktywnego, to będzie on idealnym nośnikiem reklamowym! Jest to możliwe oczywiście również dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

Nie inaczej jest w przypadku dużych wydarzeń, gdzie również monitory interaktywne mogą służyć jako źródła informacji dla gości. W prosty i wygodny sposób będą oni mogli znaleźć potrzebne informacje, dzięki czemu pozytywnie wpłynie to na zmniejszenie liczby obowiązków, która spadnie na obsługę danego wydarzenia.

Rozwiązania tego typu coraz częściej stosowane są również w muzeach, turyści i odwiedzający w łatwy sposób zdobędą informacje, które ich interesują, włącznie ze szczegółami. W takim wypadku osoby oprowadzające będą posiadać mniejszą liczbę obowiązków, a odwiedzający poradzą sobie sami, bez skrępowania szukając wszystkiego, co ich zainteresuje. Dodatkowo, w takich wypadkach zaprezentowanie odwiedzającym dane muzeum atrakcyjnych treści multimedialnych będzie bardzo wygodne, co na pewno sprawi, ze dane muzeum zyska na atrakcyjności w oczach turystów i innych zainteresowanych osób.

Warto postawić na interaktywność

Jak widać, same interaktywne monitory mogą być wykorzystywane na naprawdę wiele sposobów. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy na stronę internetową firmy Videofonika, wszystko po to, aby poznać szczegóły ich oferty, jak i samego urządzenia. Warto podkreślić, że interaktywne monitory to jedynie fragment oferty tej firmy – jeżeli potrzebujesz innych, innowacyjnych rozwiązań, koniecznie zapoznaj się z całą ich ofertą. Gwarantujemy, że będzie to znakomitą decyzją, a same interaktywne urządzenia pomogą w sposób prosty i wygodny podnieść jakość obsługi danego wydarzenia czy atrakcyjność prezentowanych na nich treści!