Prowadzenie biznesu – jakie platformy Ci to ułatwią?

W dzisiejszych czasach już nikt nie wyobraża sobie prowadzenia biznesu bez nowoczesnych platform IT, które codziennie wspomagają zarządzanie projektami, czy pracownikami. Chcemy przybliżyć Ci kilka z nich, abyś i Ty również mógł z tego skorzystać i jak najszybciej wdrożył do swojej działalności. Nie czekaj, ale i Ty również zacznij korzystać z profesjonalnych narzędzi, dzięki którym z pewnością jeszcze bardziej zoptymalizujesz swoją pracę. Poniżej przedstawiamy Ci kilka platform, które na pewno Ci w tym pomogą.

Asana

Jest to profesjonalny system do zarządzania zadaniami dla całego zespołu. Można bez większych problemów dodawać kolejnych członków i przydzielać im zadania w poszczególnych projektach. To bardzo się przydaje i nawet nie wiesz jak mocno przyśpiesza poszczególne projekty. Zdecydowanie często wykorzystuje się tą platformę do pracy zarówno w małych, jak również większych zespołach.

E-księgowość

Prowadzenie księgowości nie wymaga już jakichkolwiek umiejętności, czy też posiadania księgowego u siebie w biurze. Obecnie bez większych problemów można to zrobić za pomocą platform księgowych, poprzez które wystawisz fakturę, podsumujesz poniesione koszty, jak również zorientujesz się, które dokumenty jeszcze są nieopłacone. To bardzo ważne, ponieważ tylko wtedy możesz zadbać o prawidłowe prowadzenie swoich finansów.

Slack

Jest to również narzędzie wykorzystywane do komunikacji w zespole, stosunkowo niedawno pojawiło się na rynku, jednakże już teraz korzysta z niego bardzo wiele osób. Jak najbardziej polecane, szczególnie startupom, redakcjom internetowym itd.

Trello

Jeśli planowanie projektów sprawia Ci problemy, to Trello jest tym, co może Ci w tym znacznie pomóc. Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa i pozwala na dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Tutaj również możesz przydzielać zadania różnym osobom, ale doskonale sprawdza się również wtedy, kiedy zależy Ci na samodzielnym zarządzaniu sobą w czasie.