Planujesz strategię? Skorzystaj z V-Wall!

​Prowadzisz dużą firmę? Jeśli zatrudniasz powyżej 100 osób, to zapewne posiadasz dział planowania strategii marketingowej lub finansowej. Zazwyczaj tworzenie projektów wymaga korzystania z dużych ekranów, które w sali konferencyjnej zwykle oblegane są przez współpracowników. Jeżeli chcesz zwiększyć efektywność pracy swoich ludzi, to V-Wall będzie dla Ciebie rozwiązaniem przyszłości.

Czym jest ekran V-Wall?

To multimedialna ściana o naprawdę sporych rozmiarach. Wpisz w wyszukiwarce Google Graphics frazę "ściana multimedialna", a zobaczysz przykładowe produkty typu V-Wall. Są w pełni dotykowe i mogą wyświetlać kilka osobnych projektów. Podobnie jak ekrany komputerowe połączone technologią SLI (minimum dwie karty graficzne) dzielą obszar multimedialny na kilka części. Podczas planowania strategii lub jakichkolwiek prac związanych z projektowaniem przyszłości firmy współpracownicy mogą na jednym ekranie wyświetlić kilka pomysłów i w czasie rzeczywistym dokonywać w nich korekt.

Ile kosztuje ekran V-Wall?

Jako, że jest to dosyć świeży produkt na naszym rynku, to na inwestycję trzeba będzie wydać kilka tysięcy złotych netto. Uważamy, że zwróci się w postaci większej efektywności w pracy,a finalnie - większych zyskach firmy. Największe korporacje tylko w ten sposób przeprowadzają "burzę mózgów" bo mogą wysłuchać propozycji wszystkich pracowników i skonfrontować ich ze sobą.

Planujesz innowacje w swojej firmie? Jeśli tak, to polecamy ekrany V-Wall.