Ściana interaktywna V-WALL

Interaktywna ściana V-WALL jest innowacyjnym urządzeniem, które w niezwykły sposób przeobrazi wolną do tej pory przestrzeń w fascynujący oraz interaktywny poster reagujący na ruchy i gesty użytkowników, co w niekonwencjonalny sposób przykuje uwagę każdego. Tego rodzaju interaktywne rozwiązania są wysoce nowatorskie i doskonale sprawdzają się w przedsięwzięciach na dużą skalę takich jak centra handlowe, lotniska, muzea, jak również targi, festiwale czy koncerty.

Świat biznesu dynamicznie się zmienia i wymaga od swoich graczy kreatywności oraz elastyczności w działaniu. Trzeba trzymać rękę na pulsie i reagować na różne technologiczne nowinki, które mogą pomóc w promocji naszej oferty. W biznesie oraz promocji publicznych wydarzeń niezmiernie ważna jest otoczka, zapewniająca klientów, że mają do czynienia z poważną i profesjonalną firmą. Jeśli chcesz zrobić odpowiednie wrażenie na kontrahentach, będziesz potrzebował innowacyjnych rozwiązań, które zaintrygują i zapadną w pamięć wszystkim. Oto interaktywna ściana V-WALL.

Charakterystyka
Jeśli chcesz zrobić naprawdę duże wrażenie na swoich klientach wykorzystaj V-WALL. Jest to ściana video złożona z bezszwowych ekranów LCD, której przekątna może dochodzić nawet do 300”. Urządzenie wyposażono w technologię multi-touch i aż 40 jednoczesnych punktów dotyku, pozwalających na interakcję z obrazem wielu osób równocześnie.

Zalety V-WALL
Decydując się na proponowane rozwiązanie zapewnisz swoim klientom wyjątkowe doznania wizualne. Rozwiązania V-WALL najczęściej stosowane są w studiach TV lub uczelniach, gdzie rozmiar naprawdę ma znaczenie. Dzięki V-WALL, możemy tworzyć kreatywne rozwiązania, angażujące Twoich klientów, publiczność lub grupę docelową. V-WALL to niezapomniane doświadczenia wizualne i dotykowe.

Nowoczesny marketing
V-WALL to również innowacyjna forma reklamy, która kreuje wizerunek firmy postępowej, idącej z duchem czasu, a przede wszystkim otwartej na nieszablonowe i nowoczesne rozwiązania. Interaktywną ścianę można wykorzystać jako kluczową atrakcję przeprowadzanej akcji promocyjnej. Może to być również wsparcie dla istniejącej już kampanii reklamowej. Dzięki efektownemu przyciąganiu atencji, V-WALL znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnym marketingu i promocji, w ciekawy sposób zachęcając potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowanymi treściami, także poprzez grę i zabawę. Urządzenie wykorzystuje inteligentny system projekcji obrazu, który w chwili wykrycia ruchu zmienia wyświetlane treści umożliwiając pełną interakcję użytkownika z emitowanymi obrazami. Szeroka i bogata gama nowoczesnych prezentacji multimedialnych, do których stworzenia stosowane są nietuzinkowe interaktywne animacje, sprawią, że Twoja firma będzie kojarzona przez klientów z dynamicznym i nowoczesnym myśleniem.