O Videofonice

Technologie dotykowe powoli stają się naszą codziennością, jednak dla firmy Videofonika rozwiązania te od dawna są czystą pasją. To właśnie dzięki działalności takich firm, jak ta, możemy spotykać technologię dotykową w muzeach, centrach handlowych, a nawet restauracjach. Dzięki innowacjom tym możemy w szybki sposób znaleźć to, co w danym momencie nas interesuje. Misją Videofoniki jest zatem zaspokajanie technologicznych potrzeb osób i organizacji poprzez wprowadzanie nowatorskich technologii do wszystkich dziedzin naszego życia, w oparciu o wizualny i interaktywny przekaz informacji.

Videofonika dostarcza najlepsze na rynku rozwiązania dotykowe, mające za zadanie wspierać i wyróżniać Twój projekt. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dotykowych, które pozwolą na interaktywną prezentację oferty oraz różnego rodzaju treści. Niezależnie od tego, czy jest to oferta kulturalna, edukacyjna, turystyczna, korporacyjna, komercyjna, medyczna, medialna czy z sektora publicznego, każda z nich zyska na atrakcyjnej, interaktywnej i multimedialnej prezencji. Jeśli zatem chcesz wykorzystać dotykowe technologie multimedialne to skorzystaj z usług firmy, która robi to najlepiej, nowocześnie, szybko i z naprawdę imponującym wynikiem. Wszystko to wynika z faktu, że firmę tworzą pasjonaci technologii dotykowych, którzy projektują, produkują i instalują ekrany dotykowe w dowolnych formach i rozmiarach wraz ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi.

Dlaczego warto współpracować z firmą?


Firma uczestniczy w każdym etapie projektu i zawsze jest do dyspozycji klienta. Realizacje są opracowywane w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne technologie, które w interaktywny sposób przedstawiają daną ofertę czy ideę. Videofonika oferuje najlepszą dla danego projektu technologię dotykową, pełną dokumentację techniczną danego rozwiązania niezbędną np. w przetargach, bilans efektów i wymagań zastosowania każdego konkretnego rozwiązania, produkt wraz z instalacją we wskazanym miejscu i czasie. To wszystko oznacza, że klient ma wolną głowę, ponieważ to firma zajmuje się wszystkim, gwarantując pełną opiekę serwisową, wsparcie i doradztwo.

Bogata oferta


Firma korzysta z najnowszych rozwiązań oferując takie urządzenia, jak V-Wall robiący naprawdę duże wrażenie. Dzięki V-Skin możesz dotykać do woli nie pozostawiając śladu na ekranie. Do wyboru są też monitory dotykowe V-Screens. Można też zaprosić swoich gości do stołu, dzięki multimedialnemu V-Table. Kolejka w urzędzie nie będzie już problemem dzięki interaktywnemu V-Totem.

Co zyskujesz?


Viedofonika otwiera przed nami nowy świat nieograniczonych możliwości, dzięki którym każdy przekaz nabierze nowego wymiaru. Klienci otrzymują technologię dotykową dopasowaną do danego projektu w ten sposób, że dla użytkowników korzystanie z zaproponowanego rozwiązanie stanie się wyjątkowym doświadczeniem.