Puzzle – reklama Twojej marki/produktu

Nie da się zaprzeczyć, że wiele osób korzysta z różnorodnych gier i aplikacji, które pomagają mu jeszcze bardziej umilić sobie czas podczas czekania w kolejne, czy np. podczas podróży pociągiem. Jednakże Puzzle – reklama Twojej marki/produktu połączyło dwie funkcje w sobie, ponieważ użytkownikom umożliwia wspaniała zabawę poprzez układanie poszczególnych elementów układanki, natomiast reklamodawcy mogą umieszczać w grze motywy reklamowe.

Na czym to dokładnie polega?

Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że gra polega na układaniu puzzli, gdzie obrazkiem może być np. grafika reklamowa jakiejś marki. Im szybciej ktoś ułoży, tym więcej punktów zdobywa i może wspinać się w rankingu użytkowników, którzy również grali wcześniej i uzyskiwali różne wyniki. Jest to, więc nie tylko świetna zabawa, ale również sposób na zareklamowanie swojej marki. Z pewnością warto jest bliżej zainteresować się tego typu propozycjami, tym bardziej, że realnie i co najważniejsze, mało inwazyjnie mogą zwiększać zainteresowanie innych Twoją marką. Zachęcamy Cię więc już teraz do spróbowania, tym bardziej, że licencja nie jest przesadnie droga.

Gdzie to kupić?

Najlepiej jest się skontaktować z marką, która zajmuje się dystrybucją aplikacji na naszym rynku. Dzięki temu szybko będziesz mógł zorientować się w danych kosztach. Wiele będzie, bowiem zależało od wybranego wariantu. Czasami decydując się na inne aplikacje z oferty będziesz mógł dodatkowo zaoszczędzić. Oczywiście w kwestii dodatkowych aplikacji, to już wszystko zależy tylko od Ciebie, ponieważ, jeśli profil Twojej działalności jest taki, a nie inny, to być może wprowadzić jeszcze jakieś funkcjonalności dla klientów. Być może to jeszcze lepiej wpłynie na popularność lokalu. Tym bardziej, że będą oni dzięki Puzzle mieli zagwarantowaną rozrywkę. Najlepsze jest to, że ciekawych rozwiązań nie brakuje i jak najbardziej warto jest się doposażyć w interesujące propozycje. Tym bardziej, że jeśli zapytasz się dostawców takich ekranów dotykowych i gier, to na pewno przygotują dla Ciebie profesjonalną ofertę.